SEKWENCYJNY WTRYSK GAZU JUŻ OD 1750zł. !!!

I generacja
II gen. jedopunkt
II gen. wielopunkt
IV gen. sekwencja
Oferta

 

        Instalacje I generacji to instalacje bez płynnej regulacji przepływu gazu przeznaczone do aut które nie są wyposażone w sonde lambda.

      Instalacje II generacji zarówno dla aut z jednopunktowym wtryskiem paliwa jak i wielopunktowym wtryskiem paliwa to instalacje które są wyposażone w sterownik który na podstawie odczytu sygnałów z sondy lambda za pomocą silnika krokowego steruje ilością gazu doprowadzonego do kolektora ssącego pojazdu.

       Instalacje IV generacji to instalacje zaprojektowane dla zaspokojenia wymogów najbardziej zaawansowanych systemów wtryskowych paliwa. W tego typu instalacjach gaz z wtryskiwaczy kontrolowanych przez sterownik gazowy doprowadzany jest w bezpośrednie pobliże zaworów dolotowych (do każdego cylindra poprzez oddzielny wtryskiwacz). Na uwagę zasługuje fakt, że dawka gazu dla każdego cylindra określana jest przez kontroler wtrysku benzynowego. Dlatego też nie ma potrzeby stosowania emulatorów systemu OBD, a parametry pracy silnika są bardzo zbliżone do zasilania benzynowego w całym zakresie obrotowym.
 

 

O firmieDlaczego LPG?KalkulatorOfertaCennikKonfiguratorKontakt
stat4u